Karrier-lehetőség

A TravelGOO! Idegenforgalmi Kft. utazási referens munkatársat keres szombathelyi Iseum Tours utazási irodájába, heti 20 órás munkarendbe!

Elvárások a munkakör betöltéséhez:

  • kiváló kommunikációs készség magyar és német/angol nyelven
  • pozitív alaptermészet, ügyfélközpontúság, felelősségtudat, határozottság
  • ügyfélkezelés terén szerzett tapasztalat
  • átlag feletti tájékozottság az úticélok ismeretében, azok földrajzi elhelyezkedésében
  • webes rendszerek gyors átlátása, gyakorlat azok használatában
  • adatok pontos kezelése, jó koncentráció

Előnyt jelent, de nem feltétel:

  • utazási irodában, utazásszervezésben szerzett tapasztalat
  • rugalmasság a munkaidő előre tervezett kezelésében
  • kreativitás, dinamizmus, proaktivitás
  • egynél több idegen nyelv ismerete
  • webes CMS rendszer kezelése
  • B kategóriás jogosítvány, saját gépjármű

Feladatok:

  • renszeres kapcsolattartás az ügyfelekkel: személyesen, telefonon, elektronikus csatornákon keresztül
  • utazási csomagok összeállítása egyéni igények alapján
  • utazásszervező partnerek ajánlatainak értékesítése
  • megrendelések adminisztrációja: ajánlatkészítés, szerződéskötés, pénzügy, foglalások
  • irodai kínálat aktualizálása

Amit kínálunk:

  • professzionális eszközök a munkához
  • haladó szemlélet az utazásszervezésben
  • versenyképes jövedelmezés

Munkavégzés helye: Szombathely
Heti munkaidő keret: 20 óra

Jelentkezni ennek a jelentkezési lapnak a kitöltésével lehet, amely egy rövid tesztet is tartalmaz!