Karrier-lehetőség

A TravelGOO! Idegenforgalmi Kft. idegenforgalmi ügyintézőt keres, heti 30-40 órás munkarendbe, azonnali belépéssel!

A munkavégzés heti három napon távmunkában is lehetséges, heti 1-2 nap pedig a TravelGOO! szentendrei irodájában.

Elvárások a munkakör betöltéséhez:

  • kiváló kommunikációs készség magyar és német/angol nyelven
  • pozitív alaptermészet, ügyfélközpontúság, felelősségtudat, határozottság
  • átlag feletti tájékozottság az úticélok ismeretében, azok földrajzi elhelyezkedésében
  • webes rendszerek gyors átlátása, gyakorlat azok használatában
  • adatok pontos kezelése, jó koncentráció
  • távmunkavégzés esetén saját laptop, gyors internet kapcsolat

Előnyt jelent, de nem feltétel:

  • szakirányú, min. középfokú végzettség (pl. idegenforgalmi ügyintéző)
  • 20-24 év közötti életkor
  • kreativitás, dinamizmus, proaktivitás
  • egynél több idegen nyelv ismerete
  • webes CMS rendszer kezelése
  • Szentendre, vagy környéki lakóhely

Feladatok:

  • renszeres kapcsolattartás az ügyfelekkel: személyesen, telefonon, elektronikus csatornákon keresztül
  • utazási csomagok összeállítása egyéni igények alapján
  • utazásszervező partnerek ajánlatainak értékesítése
  • megrendelések adminisztrációja: ajánlatkészítés, szerződéskötés, pénzügy, foglalások
  • irodai kínálat aktualizálása

Amit kínálunk:

  • professzionális eszközök a munkához
  • haladó szemlélet az utazásszervezésben
  • teljesítményarányos bérezés; alapbér + jutalékos rendszer
  • személyre szabott munkaidő az iroda pozitív működésének figyelembevételével
  • távmunkavégzés lehetősége

Munkavégzés helye: TÁVMUNKA és/vagy SZENTENDRE
Heti munkaidő keret: 30-40 óra
Kezdés: 1-2 héten belül
A pozíció nyitva: 2018.06.01-től

Jelentkezni ennek a jelentkezési lapnak a kitöltésével lehet, amely egy rövid tesztet is tartalmaz!